O škole

V súčasnom období školu navštevujú žiaci so zdravotným znevýhodnením vo variante A, B, C. Cieľom a poslaním školy je postupná humanizácia a modernizácia vzdelávacieho procesu a príprava žiakov na spoločenskú a pracovnú integráciu.

V rámci strategických úloh: vytvárame prostredie na implementáciu inovačných pedagogických metód s využitím IKT rozvíjame komunikačné a personálne schopnosti žiakov kladieme dôraz na rozvoj vzťahu žiakov k manuálnej práci najmä na samostatnosť a sebaobsluhu využívame vlastný potenciál žiaka (nielen kognitívny proces získavania vedomostí), ale uprednostňujeme osobnostný rast žiaka, jeho vzťah k životnému prostrediu a k sebe samému. Súčasťou školy je aj školský klub detí, ktorý zabezpečuje popoludňajšiu záujmovú činnosť našich žiakov. Žiaci majú možnosť stravovať sa v školskej jedálni pri ŠZŠ.

• Spojená škola internátna - Bentlakásos Összevont Iskola
    F. Rákócziho II, 1, Šahy -Špeciálna základná škola
    Kapitúlska 15, Šahy - Odborné učilište internátne
    F. Rákócziho II, 1, Šahy -Špeciálna materská škola
    F. Rákócziho II, 1, Šahy - CŠPP
    Kapitúlska 15, Šahy - Školský internát
    F. Rákócziho II, 1, Šahy - jedáleň školy
  • Riaditeľka školy: PaedDr.Agnesa Pataiová, PhD.
    Zástupca ŠZŠI: Ing.Marta Gregorová
    Zástupca OUI: Mgr.Peter Petrezsil